Terapie

Mou prioritou je Vaše spokojenost, proto jsem vždy připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu. Samozřejmostí je komplexní kineziologické vyšetření, individuální přístup a provedení vhodné terapie.

Individuální fyzioterapie

Individuální fyzioterapie

Při individuálním fyzioterapii se používají techniky manuální medicíny pro ovlivnění bolestivých stavů a korekci dysbalancí pohybového systému. Svalová nerovnováha je nejčastější příčinou bolestí zad a celého pohybového aparátu.

Nejčastější metody řešení:

Objednat na terapii Více o terapii

Masáž

Masáž pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou, emoční i duševní kondici. Jsou vhodné pro regeneraci sil, oddych od běžných denních problémů a odstraňování únavy a bolestí. Zlepšují krevní a mízní oběh, kloubní pohyblivost a pozitivně ovlivňují psychický stav. Jejich význam je především preventivní, přispívají k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu. Masáže jsou prováděné ručně za pomoci masážních olejů a emulzí.

Objednat na masáž Více o masáži
Masáž
Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je speciální ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek. Za pomoci jemné techniky bez emulze se aktivuje lymfatický systém těla, čímž dochází k odvodu odpadních látek a nadbytečné tekutiny v organismu.

Objednat na terapii Více o terapii

Vyšetření a terapie pánevního dna

Speciálním vyhodnocením se rozumí palpační vyšetření pánevního dna přes pochvu (per vaginam) certifikovaným terapeutem. Jde o zhodnocení síly svalů pánevního dna při vyvolání maximální pomalé i rychlé kontrakce i schopnosti relaxace. Na základě vyšetření je sestaven individuální léčebně-tréninkový plán i pro běžný denní režim a doporučena vhodná pomůcka, která pomůže lépe aktivovat a relaxovat svaly pánevního dna.

Objednat na terapii Více o terapii
Vyšetření a terapie pánevního dna

Skupinové terapie

Kontrolované cvičení probíhá v malých skupinkách o 2-3 cvičících na žíněnkách s využitím pomůcek nebo jen korekcí držení a pohybu těla pod vedením zkušeného fyzioterapeuta.

Cvičení pohybového aparátu

Cvičení pohybového aparátu

Jedná se o specifické kompenzační cviky, které aktivují svaly hlubokého stabilizačního systému a vyrovnávají tak svalové dysbalance.

Cvičení pro těhotné

Cvičení pro těhotné

Nejúčinnější a zároveň nejjednodušší způsob, jak zabránit obtížím v pohybovém aparátu vznikající na podkladě hormonální a váhové změny.

Cvičení pánevního dna

Cvičení pánevního dna

Soustava cviků pro optimalizaci svalů obzvlášť v oblasti pánve - tedy pánevního dna, zádových a břišních svalů.

Objednat na skupinovou terapii Více o skupinové terapii