Blog bez bolesti s úsměvem

Zajímavé články a rady o životě bez zbytečné bolesti pohybového aparátu.

Nové posily do našeho týmu

AKČNÍ NABÍDKA FYZIOTERAPIE A ODBORNÝCH MASÁŽÍ

S potěšením Vám představujeme dvě nové usměvavé posily v našem fyziotýmu. Při této příležitosti jsme pro vás připravili zvýhodněné ceny na terapii u Mgr. Zuzany Malotové a Mgr. Kateřiny Lorencové. Sleva ve výši 20 % platí při objednání na vstupní vyšetření anebo zakoupení permanentky do 14.11.2022. Obě nyní mají volné termíny a rády se tak přizpůsobí Vašim časovým možnostem.

Zuzka se v rámci svého magisterského studia starala o sportovce brněnské Komety a Zbrojovky. Má tedy spoustu zkušeností s léčbou poúrazových stavů a blokád z přetížení. Ráda používá měkké a mobilizační techniky, prvky z konceptu DNS profesora Pavla Koláře, Ludmily Mojžíšové a senzomotorické stimulace.

Katka před nástupem na rodičovskou dovolenou pracovala jako vedoucí fyzioterapeutka ve větším zdravotním zařízení se specializací na poruchy rovnováhy, bolesti zad a krční páteře. Při své terapii často využívá Mechanickou diagnostiku a terapii dle Robina McKenzie (MDT).

Využijte této příležitosti a udělejte správný krok ku zdraví, ze kterého budete mít radost Vy i Vaši blízcí. Poukaz s věnováním pod stromečkem potěší mladé i moudré 😊.

Objednávat se můžete přes portál Známý lékař a na čísle 739 271 362. https://www.znamylekar.cz/zarizeni/fyzioterapie-u-cisarskeho-pluku

Budeme se na Vás těšit!

c3d2ad4987b3ebb1ffbde46629d35257

 

PXL_20221012_204347121

 

Navštivte nás a poznejte naše nové posily ,,na vlastní kůži´´ 😀

Další články:

Všechny články